jurarescue@hotmail.com

513-130-787
601-052-279
668-046-428

Mały ratownik

Uczymy najprostszych zasad: Gdzie szukać pomocy w razie wypadku. Jak powiadomić służby ratownicze. Jak wykonać opatrunek na ranę.

Kurs małego ratownika budzi największe nadzieje na przyszłość, uczy bowiem dzieci od najmłodszych lat właściwych zachowań, aby w przyszłości wyrosły na osoby wrażliwe, odważne a przede wszystkim chętne pomóc każdemu kto znajdzie się w potrzebie. Nauczamy poprzez zabawę w formie rozrywki, aby każde ćwiczenie przynosiło dzieciom radość. Aktywnie motywujemy, dodajemy odwagi i uświadamiamy że ratunek nie spoczywa tylko na dorosłych.

Jeśli chcesz poznac wycenę przewozu bądź gotowy na pytania:

W dniu zajęć dzieci zabierają z domu swojego pluszaka na którym wykonują część ćwiczeń np. bandażowanie. Wraz z ratownikami rozwiązują quizy, zgadywanki, konkursy oraz inne gry i zabawy dzięki którym z łatwością zapamiętają postępowanie ratownicze w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia. Jako dodatkową atrakcję w trakcie nauki zaprezentujemy sprzęt jakim na co dzień posługują się zawodowi ratownicy, na koniec spotkania wszystkim dzieciom wręczamy dyplom młodego ratownika.

Wszystkie szczegóły odnośnie czasu trwania oraz kosztów ustalane będą indywidualnie. Prosimy o kontakt aby omówić i zaplanować ważne spotkanie, które ukształtuje w dzieciach poczucie niesienia pomocy wszystkim będącym w potrzebie.

Zapraszamy do współpracy przedszkola, kluby malucha, sale zabaw jak i również szkoły podstawowe, aby przekonać się że na naukę pierwszej pomocy nigdy nie jest za wcześnie.