Transport chorych

Potrzebujesz pomocy w dotarciu na badania, planowe przyjęcie do szpitala?


A może musisz wrócić do domu po hospitalizacji, lub z nieudanego wypadu na narty (z dodatkowym gipsowym balastem)?


Znamy to wszyscy: kiedy zależy Ci na czasie załatwienie skierowania na przewóz z przychodni rejonowej graniczy z cudem. Jeśli nie możesz lub nie chcesz stać w długiej kolejce zadzwoń do nas. Do twojej dyspozycji jest nasz ambulans wraz z fachowym i – co dziś w ochronie zdrowia coraz rzadsze – miłym personelem ratowniczym. Szybko , sprawnie i bezpiecznie, a jednocześnie dbając o komfort i prywatność pacjenta, zapewnimy troskliwą opiekę od łóżka pacjenta aż do miejsca docelowego. Na życzenie klienta jesteśmy też w stanie zaczekać na zakończenie badań lub wrócić o ustalonej godzinie. Brak windy w twoim domu również nie jest problemem.

Podczas transportu o bezpieczeństwo pacjenta zadba zespół doświadczonych ratowników, dysponujących sprzętem spełniającym standardy określone w odpowiednich przepisach, określających wyposażenie ambulansów transportowych i zespołów podstawowych ratownictwa medycznego. Nic jednak nie poprawia samopoczucia jak obecność bliskich – w naszej karetce zawsze znajdzie się miejsce dla osoby towarzyszącej.

Jeśli zamierzasz zadzwonić do nas z prośbą o wycenę przewozu bądź przygotowany na kilka dodatkowych pytań: by podać ci dokładną kwotę musimy znać:


1. Datę planowanego przewozu,

2. Adres miejsca, z którego odbierzemy pacjenta i adres docelowy,

3. Czy transport będzie się odbywał w jedną stronę, czy również z powrotem,

4. W jakim stanie jest pacjent – czy może chodzić, czy wymaga zniesienia na leżąco lub siedząco,

5. Czy podczas transportu wymaga podawania tlenu, monitorowania czynności serca,W przypadku przewozów długodystansowych (międzymiastowych) obowiązuje stawka kilometrowa. W przypadku transportów w obrębie miasta wyceniamy na podstawie szacunkowego czasu przewozu.• przewóz pacjentów pomiędzy jednostkami medycznymi (szpitalami, przychodniami, pracowniami diagnostycznymi)

• przewóz osób na badania

• przewóz pacjentów do miejsc zamieszkania

• przewóz osób do domów opieki, zakładów opiekuńczo-leczniczych

• przewóz osób na dializy

• przewóz osób niepełnosprawnych

• transport krwi i materiałów biologicznychJesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu gwarantując profesjonalizm oraz wysoką jakość świadczonych usług.