Zabezpieczenie imprez

Jeśli jesteś organizatorem imprez masowych, zawodów sportowych, konferencji, targów, pikników firmowych, imprez integracyjnych itp. – zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą zabezpieczenia medycznego.


Zgodnie z Art. 6. 1 ustawy z dn. 20 marca 2009 r. o bezpieczeństwie imprez masowych zapewnienie zabezpieczenia medycznego jest obowiązkiem organizatora każdej imprezy masowej. Wniosek o opinię w sprawie zabezpieczenia powinien być przedstawiony odpowiednim władzom

samorządowym na 30 dni, a najpóźniej na 14 dni przezd terminem imprezy należy również przestawić oparty na opinii właściwych terytorialnie jednostek ratowniczych plan zabezpieczenia medycznego.

W ramach oferty zapewniamy wachlarz usług pomagających spełnić organizatorom wymogi prawne:


• Przygotujemy plan zabezpieczenia imprezy, zapewnimy stosowne siły i środki, -personel ratowniczy o odpowiednich kwalifikacjach oraz wyposażenie spełniające kryteria podane w stosownych przepisach.

• W przypadku nietypowych lokalizacji przed rozpoczęciem imprezy skontaktujemy się z odpowiednimi terytorialnie jednostkami ratowniczymi i powiadomimy je o imprezie, jej lokalizacji, optymalnych drogach dojazdowych itp.

• Zapewnimy środki łączności pomiędzy koordynatorem medycznym, zespołem i organizatorem imprezy.

• W razie konieczności transportu osób poszkodowanych z terenu imprezy do szpitala zadbamy o szybkie i precyzyjne powiadomienie odpowiednich służb (zespół zabezpieczający nie opuszcza terenu imprezy)

• Przygotujemy raport o przebiegu zabezpieczenia oraz zalecenia na przyszłość.Dane zawarte w poniższej tabeli mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty. Koszt zabezpieczenia każdej imprezy kalkulujemy dokładnie na życzenie klienta, w zależności od składu zespołu, wymaganego na danej imprezie wyposażenia, miejsca oraz czasu trwania zabezpieczenia.Zapoznaj się z dostępnymi wariantami realizacji zabezpieczeniaOpcje dodatkowe :

Niezależnie od zabezpieczenia medycznego dodatkowo Państwa imprezę może uatrakcyjnić pokaz ratownictwa lub stoisko szkoleniowe, na którym uczestnicy będą mogli nauczyć się jak skutecznie i bezpiecznie udzielić pierwszej pomocy. Punkt szkoleniowy, (który tworzą z reguły dwaj instruktorzy – ratownicy medyczni + dwa fantomy do nauki podstawowych zabiegów) działa podczas całej imprezy, prowadząc na bieżąco instruktaż dla zainteresowanych członków imprezy.

Obsada punktu nie wchodzi w skład załogi zabezpieczającej imprezę.

W sprawie ofert prosimy o kontakt: